Pieslēgties

Tālr. 26 74 76 73

0 preces - €0,00
Grozs ir tukšs.

0

Jaunas riepas

Jaunas riepasRiepu Bāze saviem klientiem iesaka un piedāvā tikai jaunas riepas! Jaunas vasaras un ziemas riepas ir daudz drošākas, ekonomiskākas un ilgtermiņā arī lētākas nekā lietotas. Ir ļoti daudz iemeslu, kapēc labāk ir iegādāties jaunas riepas nevis lietotas, mēs varam pieminēt kaut vai dažus no tiem.

Ilgtermiņā, jaunas riepas ir daudz izdevīgākas nekā lietotas. Ja lietotas riepas jāpērk gandrīz katru sezonu, tad jaunas riepas Jums kalpos vismaz trīs sezonas, protams, atkarībā no tā cik daudz kilometrus Jūs nobraucat. Tātad, sarēķinot naudas summu par 3 lietotiem komplektiem, Jūs varat iegādāties 1 jaunu riepu komplektu un rēķināties ar drošību un kvalitāti.

Galvenās priekšrocības iegādājoties jaunas riepas:

1. Kalpos vismaz 3 sezonas

Izvēloties jaunas riepas, Jūs domājat arī par nākotni. Jums nebūs jāuztraucas par riepu kvalitāti vismaz trīs sezonas, bet dažkārt - pat vairāk (atkarībā no nobraukto kilometru skaita sezonā).

2. Protektora dziļums jaunām riepām viemēr būs vismaz 9 mm

Protektora dziļums ir ļoti svarīgs riepas kvalitātes un drošības faktors. Jaunām riepām minimālais protektora dziļums ir 9mm, atkarībā no protektora zīmējuma. Tas norāda uz saķeres kvalitāti, kalpošanas ilgumu un stabilitāti.

3. Rūpnīcas garantija

Pērkot jaunas riepas pie mums, Jūs saņemat ražotāja garantiju. Ja riepai rodas rūpnieciski bojājumi vai defekti, tad Jums ir iespēja to apmainīt pret jaunu. Savukārt, pērkot lietotas riepas, Jums nav nekādas garantijas. Rūpnieciskā garantija darbojas uz nobrauktajiem kilometriem noteiktā laika posmā.

Pērkot lietotas riepas, Jūs nevarat būt droši par to ka tās būs iespējams pareizi nobalansēt, ka tās ir pareizi uzglabātas, kādā kvalitātē ir riepas gumija, vai tās nav lietoti viltojumi un daudz citu būtisku faktoru.

Riepu gumijas sastāva stāvoklis ir ļoti būtisks faktors saķeres kvalitātē. Plaisājusi, izkaltusi, labota vai nepareizi uzglabāta riepa būs ar daudz mazāku saķeres kvalitāti un bremzēšanas ceļš var būtiski pagarināties. Pērkot jaunas riepas Jūs izvēlaties drošību uz ceļa un uz to nevajadzētu taupīt.

 

 

© 2015 Riepubaze.lv