Pieslēgties

Tālr. 26 74 76 73

0 preces - €0,00
Grozs ir tukšs.

0

Piegāde

Šobrīd piedāvājam divus preču saņemšanas veidus:

1. Saņemt preci mūsu birojā - BEZ MAKSAS
Veicot pasūtījumu Riepubāze.lv lapā, vienkārši norādiet, ka vēlaties saņemt savu pasūtījumu RiepuBāze.lv birojā Rīgā, Vienības gatvē 101. Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm (izņemot American Express), gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Riepubāze.lv rēķinu pa e-pastu).  Prece jāizņem 7 darba dienu laikā pēc tam, kad RIepubāze.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir gatavs saņemšanai.
Mūsu darba laiks: p.o.t.c.p. 9:00-18:00, sestdienās 10:00-15:00

2. Piegāde ar kurjeru - 10 EUR / komplekts
Jūsu pasūtījums tiks nogādāts pie Jūsu durvīm sadarbībā ar DPD. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Riepubāze.lv rēķinu pa e-pastu). Apmaksa ar bankas pārskaitījumu ir jāveic pirms riepas tiek nodotas kurjeram. Piegādes maksa norādīta vienam sūtījumam ar 4 riepām.

Svarīgi! Ja pasūtīsiet mazāk par 4 riepām, piegādes cena tiks attiecīgi pārrēķināta:

  • - 1 riepa - € 5.00
  • - 2 riepas - € 7.00
  • - 3 vai 4 riepas - € 10.00
  • - 5 un vairāk riepas - € 2.00 par katru papildus vienību

 

Aptuvenais piegādes laiks uz Riepubāze.lv biroju ir norādīts pie katra produkta atsevišķi. Ja izvēlēsieties savu pasūtījumu saņemt ar kurjeru, piegādes laiks var tikt pagarināts līdz vienai darbadienai.

 

 DPD logo

© 2015 Riepubaze.lv