Pieslēgties

Tālr. 26 74 76 73

0 preces - €0,00
Grozs ir tukšs.

0

Vairāk skatu

WOLF Nord 225/45 R17 91H Atjaunota Ar radzēm

Pieejamība: Ir noliktavā (40 gab.)

Piegādes laiks (3 dienas)

Regulārā cena: €70,77

Speciālā cena €52,62

vai

WolfTyres logoWolfTyres ir Igaunijā bāzēts atjaunotu riepu ražotājs. Šo riepu atjaunošanas procesā tiek pielietotas visas jaunākajās un modernākajās vulkanizācijas tehnoloģijas. Atjaunotas tiek tikai Michelin un Continental riepas, kuru vecums nepārsniedz četrus gadus. Visas riepas, pēc atjaunošanas, tiek rūpīgi pārbaudītas pēc augstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem. No Eiropas tirgū pieejamām atjaunotajām riepām, WolfTyres ir ar viskvalitatīvāko un mīkstāko Kraiburg gumiju. Riepas protektora zīmējums ir NOKIAN Hakkapellita 5 identiska kopija. Visām WolfTyres riepām tiek nodrošināta 5 gadu rūpnieciskā garantija!

Maksimālais ātrums, kādu drīkst attīstīt ar šo riepu ir 210 kilometri/stundā. Uz to norāda ātruma indekss: H.

Šīs riepas slodzes indekss ir 91, kas nozīmē, ka maksimāla slodze uz vienu šī modeļa riepu drīkst būt 615 KG. Ja auto aprīkosiet ar četrām šādām riepām, automašīnas pilna masa nedrīkst pārsniegt 2460 KG.

Šī riepa ir aprīkota ar radzēm - metāla kniedēm, kuras ir paredzētas, lai automašīnai būtu labāka saķere, braucot pa apledojušiem ceļiem vai "tīru" ledu.

Atgādinām, ka daudzās pasaules valstīs radzes ir aizliegtas ar likumu - pat ziemā! Ir valstis, kurās ir noteikti konkrēti apgabali/reģioni, kuros drīkst braukt ar radžotām ziemas riepām vai kurās, iebraucot ar radžotām riepām, jāsamaksā speciāla nodeva.

Saskaņā ar Latvijas Ceļu satiksmes noteikumiem riepas ar radzēm atļauts izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

Papildus informācija

Ražošanas gads
Ražotājs WOLF
Modelis Nord
Width 225
Augstums 45
Diameter R17
Ātruma indekss H
Slodzes indekss 91
Saķere ar slapju ceļu
Trokšņa klase (dB)
Degvielas patēriņa klase
Sezona Ziemas
Radzes Ar radzēm
Runflat Nav
XL Nav
Piegādes laiks 3 dienas
Artikuls 4358-225-45-17-0H91
© 2015 Riepubaze.lv